Ettevõttest MTech

Usaldusväärne äripartner
Juhul, kui soovite leida endale usaldusväärse partneri autopesulate vallas, siis olete õiges kohas. Mtech autopesulasüsteemid kasutavad tehnoloogiat, mida on enam kui 40 aastat edukalt rakendatud Euroopa, Aasia ja Ameerika turgudel. Mtech on ise turul tegutsenud aastast 2010 ja teenindanud Läänemere regioonis enam kui 500 erinevat masinat. Me arendame ja parandame oma tehnoloogiate kvaliteeti pidevalt, et tegutseda väga väljakutsuvatel turgudel nagu Venemaal, et tegutseda turgudel, millel on rangeimad vastupidavusnõuded. Mtech tegutseb ka müügiautomaatide turul, tänu sellele on autopesuseadmetesse rakendatud mitmeid innovatiivseid lahendusi nagu platvorm ühe või enama seadme samaaegseks kaugjuhtimiseks. Samuti toimib autopesulates innovatiivne lojaalsussüsteem ja autpesula kasutaja saab kasutada arvutiliieds, millel on täielik kontroll autopesulasüsteemide üle.

Me pakume täielikul kasutusvalmis kasutuspakette ja garanteerime täieliku teeninduse müügi ajal ja selle järel:

  • Konsultatsioonid autopesusüsteemide ja lisateenuste osas.
  • Kulutused, käibe- ja kasumiarvutused ning vastav analüüs.
  • Ideaalsete investeerimisvõimaluste leidmise osas aitamine.
  • Ehitise täielik dokumentatsioon ja disain.
  • Järjepidev hooldus – toetame äri igal etapil
  • Garantii- ja garantiijärgsed teenused.
  • Ettepanekud kasumi suurendamisega seotud investeeringuteks.
KOGEMUS

Meie ettevõte tugineb vaid kvalifitseeritud spetsialistidele, kellel on tööstuses mitmeaastane kogemus. Meie toodetele on kõrge nõudlus. Meie klientide edulood on meie edulugudeks.

INNOVATSIOON

Meie ettevõttel on müügiautomaatide turul mitmeaastane kogemus teistsuguse lähenemise pakkumisel, mis teie autopesulat teistest eristab.

KVALITEET

Me üritame iga päev oma tooteid ja tehnoloogilisi lahendusi paremaks teha. Projekte ellu rakendades võtame arvesse iga detaili. Me ei tee oma töös kokmpromisse, sest „toode on niisama tugev, kui on tema nõrgim lüli“. Üks teguritest, mis on meie toodete vastupidavust kinnitanud, on vene talv.

OPTIMAALNE HIND

Me ei otsi odavaimat lahendust, sest investeering autopesulasse on aastateks. Me oleme siiski teadlikud, et näiteks Poolas on autopesulate turg küllalt küllastunud, seega on seal olemas üleinvesteerimise risk. Me üritame alati oma klientide jaoks leida optimaalse ja kuluefektiivse lahenduse.