MIKS MTECH FRANTSIIS?

MTech frantsiis tähendab valmis turundustoote kasutamist, tuntud brändi, usaldusväärset varustust ja pidevat tuge oma teel.

TINGIMUSED
Pakume:

 • usaldusväärset, katkestusteta varustamist ja sisekontrollisüsteemi
 • parimaid keemiatooteid, mis meie seadmetega koos tagavad suurepärase puhastustulemuse
 • põhjalikku toetust äriplaanile ja seadmete valimiseks
 • eksklusiivseid teenuseid
 • liisingulepingu sõlmimise võimalust tarnijaga
 • garantiilepingut

Meie eesmärk on 100% klientide rahulolu ja pikaajalised ärisuhted. Seepärast oleme valmis teie jaoks kogu oma nõu ja suunistega valmis igal sammul abiks olema.

KOGENUD MEESKOND
Meie ettevõte asutati 2010. aastal ekspertide meeskonna poolt. Meeskonda kuulunutel, kõigil, oli aastatepikkune professionaalse autopesu kogemus. Ettevõtte eesmärgiks sai parimate ärilahenduste pakkumine ja lõppkasutajate jaoks suurepärase autopesukogemuse pakkumine.

Me oleme väga avatud ja kergesti kättesaadav ettevõte, lihtsalt helistage või kirjutage e-kiri, et meie juures juba täna kohtumine kokku leppida.

INVESTORITE JAOKS

Soovite avada omaenda autopesula?

Siin on mõned sammud, mida arvesse võtta.

INVESTEERIMISE 10 SAMMU

Hea asukoht ja kohanemine kohaliku turu nõuetega on edu võtmeks. Valitud ehitusplatsil on täpselt tarvis ära määratleda kavandatud pesula mõõtmed, pesemispunktide arv vastavalt klientide hulga prognoosile ja pakutavale hinnale.

1. Äriplaan. Aitame välja arvutada ettevõtte avamise rentaabluse ja kuludega seotud küsimused.

2. Asukoht. Maa-ala, mille autopesula ehitamisekssoovite osta, peaks asuma atraktiivses reisikohas ja vastama piirkondlikele nõuetele.

3. Krundi ost või üür.Enne lepingu sõlmimist peate veenduma, et teil on kohalikelt omavalitsustelt saadud kõik vajalikud load ning ühtegi formaalset ega juriidilist takistust maa tulevasel kasutamisel ei ole.

4. Soovitame palgata arhitekti, kes teie jaoks kõik formaalsused ära teeb.

5. Ehitusluba. Seejuures tuleb võtta arvesse krundi vee, elektri, gaasi ja territooriumi arengukavasid. Mõnel juhul on tarvis koostada keskkonnamõju hindamise analüüs. Ehituslubasid väljastab kohalik omavalitsus. Otsuse tegemiseks kulub üks kuni mõni kuu.

6. Seejärel saate ehitama hakata. Ehitustööd kestavad circa 1-2 kuud, praegusel hetkel ehitatakse betoonkonstruktsioone, gaasitrassi, veetrassi, elektrivõrguühendusi. Seadmete paigaldamine ja töökorda viimine kestab 2-7 päeva.

7. Ehitusloas määratakse kindlaks asutused ja organid, kes peavad projekti dokumendid heaks kiitma. Rangelt on tarvis järrgida kõiki formaalsusi.

8. Nüüd saate tellida meilt kõik vajalikud äratarvitatavad elemendid ja kemikaalid ning alustada oma tegevuse reklaamimist.

9. Olete valmis raha teenima!

10. Pidage meiega ühendust, jälgige meie infovoogu oma ettevõtte atraktiivsust tõsta võivate uute asjade kohta teada saamiseks.

PESULA DISAINER
[contact-form-7 id=”4694″ title=”Contact_et”]
FRANTSIIS
Miks on MTech frantsiis teie ettevõtte jaoks parim lahendus?

 • Klientide lojaalsus
 • Teie pesula bränd on kohalikul skeenel hästi tuntud
 • Ei kaota raha omaenda brändi loomisele
 • Valmis turundatav äritoode
 • Brändiraamat, mis kirjeldab reklaamikampaania kontseptsiooni
 • Parimad keemiatooted, mis on välja arendatud meie ekspertide poolt kõrgeima puhastuskvaliteedi saavutamiseks
 • Eksklusiivsed teenused
 • Unikaalsed tarvikud, seadmed ja sisekontrollisüsteem
 • Võimalus tarnijaga liisinguleppe sõlmimiseks
 • Garantiileping

EHITUSTÖÖD
Enne oma autopesula nullist avamist peate analüüsima planeeritud inveteeringu iga osa. Esimene samm on valida sobiv krunt ja maa. Autopesula jaoks maatükki valides peate rahalises mõttes täitma järgnevad tingimused:

 • asukoht linnasüdames (elamupiirkonnad, eramajade lähedal jne)
 • autojuhtidele ja jalakäijatele hästi nähtav, asukoht rahvarikkas kohas
 • vastava piirkonna krunt (vaata tabelist)
 • Mugav ligipääs objektile, sisse- ja väljapääs mõlemalt poolelt

Lisaeeliseks on lähedus ostukeskustele, tanklatele, diagnostikajaamadele ja muudele sarnastele objektidele.

Krundi minimaalsed nõuded autopesula rajamiseks on nähtavad järgnevas tabelis:

Autopesula tüüp Objekti
suurus
Krundi suurus
ligipääsuteedega
CW 2 konteiner 75 sq.m. 305 sq.m.
CW 3 konteiner 105 sq.m. 395 sq.m.
CW 4 konteiner 135 sq.m. 495 sq.m.
CW 5 konteiner 165 sq.m. 585 sq.m.
CW 6 konteiner 195 sq.m. 775 sq.m.

Selles etapis tuleks leida projekti dokumentatsiooniga tegelev büroo, kes saab tugineda standardsel MTech projektile. Enamikel juhul koordineervad projektikontorid kõiki oma tegevusi, vahel täites suisa investori kohustusi.

LIISING
Ärge investeerige ärisse oma raha, liisimine sobib teile! Liising on mugav krediidivõtmise vorm kaupade ostmiseks ilma kohustuseta ost lõpuni viia. Liisinguleping liidab kokku kaks omandisuhet: liisingu ja krediidi. Kliendil on õigus liisinguandja omandit kasutada. Liisinguandja annab liisinguvõtjale selle kinnisasja igakuise liisingumakse alusel ajutiseks valdamiseks ja kasutamiseks. Pärast liisingulepingu lõppemist saab kasutaja omandiõiguse. Liisingu peamised eelised:

 • maksukoorma ratsionaliseerimine
 • võimalus panna kindlaks esimene makse ja igakuine panus, mis võimaldab teil kulud ja tulud balanssi saada
 • elastne tagasiostukulu – võimalus igakuisete maksete vähendamiseks
 • mugavamad protseduurid lepingu sõlmimiseks, vähem riske
 • maksed osadena, sh käibemaks
 • kasutusliising ei mõjuta ettevõtte krediidihinnet balansi koostamisel
 • kohustuste struktuur ei mõjuta, indikaatorite ja statistika mõttes, ettevõtte õigusvõime hindamist
 • võimalus moderniseerida fikseeritud varad ilma finantskohustusteta
 • Toetatud ligipääs kahele uuele tehnoloogiale – võimalus oma tegevushaaret laiendada ja parandada konkurentsi

PARIMAD KOMPONENDID
Meie pesulates on olemas maailma parimate tootjate komponendid. Kõik süsteemide komponendid on meie inseneride poolt hoolikalt välja valitud ja testitud, et tagada probleemivaba puhastustöö.

CAT PUMPS – on pakkunud kõrgkvaliteetseid kõrgsurvepumpi juba 50 aastat, disainides ja tootes neid vastavalt kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja ISO-standarditele. Iga CAT toodete strukturaalne osa on pika kasutusea ja hea vastupidavusega. CAT pumbad on pumpade ja kõrgsurvesüsteemide turuliidrid.

DOSATRON – doseerimispumbad võimaldavad preparaatide ja segude täpset doseerimist võimalusega neid aineid vees segada. Seade on ühendatud veetarbesüsteemiga, mõõtepump kasutab oma tööks vaid veesurvet. Seade võimaldab kontsentreeritud toote proportsionaalset imendumist ja seejärel segab aine eelmääratud suhte alusel veega ja suunab tekkiva lahuse edasi.

R + M / Suttner – maailma juhtiv professionaalse pesulavarustuse tootja 50-aastase kogemustepagasi ja know-how’ga. R + M / Suttner arendab ja toodab kõrgkvaliteetseid koostisosi, varuosi, kõrgsurvepesurite lisaseadmeid ja tööstuslikke tolmuimejaid.

ACV – veesoojustussüsteemide juhtiv disainer ja tootja. Pakub võrreldamatut kogemust majanduslike ja energiasäästlike lahenduste vallas. ACV ettevõte on oma toodete tootjana tegutsenud 40 aastat ja kasutab kõrgkvaliteetset roostevaba terast – materjali, mis peab vastu karmimaile töötingimustele ja suurtele koormustele. ACV broilereid iseloomustavad minimaalne sooja vee kulu, täielik kondenseerumine (kondenseerumine soojuse ja sooja vee tootmisel, sooja vee mahuti (nn „mahuti mahutis“) ja isepuhastuv roostevabast terasest soojusvaheti.

WH BERLIN – ettevõte Münzprüfer Berlin GmbH pakub varustust rahaliste ja mitterahaliste maksete vastu. Ettevõte spetsialiseerub erinevat tüüpi elektrooniliste rahatuvastite loomisele, kuid samuti pakub laia valikut automatiseerimiskomplekte; liideseid nagu arvutid, vahetatavad seadmed ja salved.

NAYAX – on lahendus müügiautomaatide ärile. Müügiautomaadid kombineerivad reaalajas võimalused mitterahalisteks makseteks, kaugele arenenud telemeetriasüsteemi ja andmehalduspaketi, mis võimaldab teil jälgida ettevõtte tegemisi ka sealt.

INVESTEERIMISPROTSESS

Me hindame teie aega. Pakume konsultatsioone igas investeerimisetapis.
 • 1.KRUNDI VALIK
 • 2.DETAILIDE PLANEERIMINE
 • 3.RAHASTUS
 • 4.EHITUS JA KOKKUPANEK

Esitage küsimus

Me oleme siin, aitamaks teil kõiki oma investeerimisetappe efektiivselt planeerida. Me üritame oma klientide seas saada 100% rahulolu, see tähendab, et kliendid peavad tegema investeeringu atraktiivse hinna ja asukohaga ning ajaliselt mugavalt.

Meie ettevõtte eesmärk on pakkuda kauakestvaid ja mugavaid lahendusi autopesulate turul. Tänu sellele teete oma äri nii kasumlikuks kui võimalik.

Kasutage meie pesula disainerit selleks, et valida sobiv võimalus:

[estimation_form form_id=”9″]