KONTAKTIVABA KÕRGSURVE PORTAALPESULA

Kontaktivaba kõrgsurve portaalpesula on pea kohal asetsev kontaktivaba moodul, mille pearaamist rippuv L-kujuline torusüsteem võimaldab kasutada keemilisi tooteid ja kõrgrõhuga vett pihustada ning selle abil on võimalik teenindada 30 autot tunnis. See unikaalne konfiguratsioon tähendab, et pesulahtri ala on täielikult vaba takistustest ja seega pääseb mistahes tüüpi sõiduk sellele lihtsalt ligi ja kasutaja saab seda turvaliselt pesta, vältides kriimustusi. Kontaktivaba kõrgrõhu ümberkandumine ühendab kolme muutuva sagedusega ajami töö, et juhtida lineaarse liikumise, külgliikumise ja pöörlemise kiirust. Kõik need kontrollmehhanismid, mida haldab täiustatud tarkvara, toovad kaasa väga efektiivse ja kiire puutevaba pesu, mis on oluliselt säästlikum võrreldes teiste puutevabade süsteemidega. Ei mingeid lisakulutusi sellistele tarvikutele nagu harjad.

Kontaktivaba kõrgsurve portaalpesula on ka paindlik, pakkudes valikuvõimalusi, sealhulgas erinevaid keemilisi pihusteid, vahasid, vahte, pardal kuivatamist jne.

TEHNOLOOGIA

PARDAL KUIVATAMINE

Kolm pardal asuvat 7.5 kW kuivati turbiini tagavad parima kvaliteediga pesu väikseima ajakuluga.

VEEVARUSTUS

Sellel on kolm pumpa, mille voolukiirus on 70 baari juures 126 liitrit. Roostevabast terasest sissepritsesüsteem oma toitevee pumbaga.

MEHHANISM

360º elektrooniline kodeerija võimaldab käetoe liikumist kohandada sõiduki liikumisega ja kohaneb igat tüüpi sõidukitega. Need äärmiselt täpsed liigutused kogu pesemisprotsessi vältel aitavad vähendada vee ja keemiatoodete tarbimist.

TURVALISUS

Pesurakendussüsteem on spetsiaalselt projekteeritud nii, et see hõlmaks ohutussüsteemi, mis võimaldab vältida takistusi nagu küljepeeglid või haagiste haakekonksud, mis võivad pesemisprotsessi mõjutada. Kui ohutussüsteem leiab teel takistuse, vabastab see pihusti ning jätab meelde takistuse täpse asukoha, et seda edasistel möödumistel vältida.